Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

REKOMENDOWANE SZKOŁY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Postanowiliśmy nieco ułatwić Wam podjęcie decyzji i stworzyliśmy pełną listę szkół językowych, które posługują się metodą Profi Lingua. Naszym zdaniem to najskuteczniejsza technika nauki języków obcych z kilku względów, o których również wspominamy na Angielski Na Dziś. Po zapoznaniu się ze szczegółami, zrozumiesz, że w tych placówek masz zagwarantowane efekty oraz satysfakcję z każdej podjętej lekcji. Poniżej znajduje się kilkadziesiąt miejsca, w których możesz od teraz rozpocząć swoją przygodę z angielskim.

Nieważne ile masz lat ani na jakim poziomie językowym jesteś, ponieważ każdy ma równą szansę poznania podstaw angielskiego, a nawet więcej! Wystarczy dobrze trafić, a my już zadbaliśmy o Wasze zadowolenie, ponieważ dokładnie zapoznaliśmy się z ich ofertą oraz opiniami poprzednich kursantów, którzy zdecydowanie chwalą sobie szkoły Profi Lingua. Właśnie tam masz szansę podszkolić swoje umiejętności lingwistyczne, a przy tym prawdziwie pokochać angielski i zacząć wykorzystywać go w codziennym życiu. Głównym plusem tego rodzaju nauki jest możliwość rozmowy bezpośrednio z lektorem, który pomoże Ci w przełamaniu barier językowych, a także jego zadaniem będzie zmotywowanie Cię do podnoszenia swoich kompetencji oraz coraz częstszego próbowania swoich sił w języku obcym. Kierowaliśmy się tutaj naszymi ściśle wyznaczonymi kryteriami, które obejmowały między innymi jakość nauczania, efektywność współpracy z lektorami, elastyczność prowadzenia zajęć, możliwości dopasowania swojego poziomu do poszczególnych kursów oraz konkurencyjność pod względem ceny, gdzie zdecydowanym numerem jeden okazały się szkoły Profi Lingua w całej Polsce. Wówczas wszystko stanie się o wiele prostsze, a przed Tobą otworzą się zupełnie nowe i nieznane dotąd możliwości. Zatem wybierz jedną ze szkół, która będzie najbliżej Ciebie i rozpocznij nowy etap w swoim życiu razem z Angielski Na Dziś!

Lista miast z kursami angielskiego

 

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Łatwiejsza komunikacja

Pewność siebie

Lepsza praca

Wyższe zarobki