Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

SZKOŁA JĘZYKOWA W GDAŃSKU

Wiele osób boryka się w dzisiejszych czasach z pewnego rodzaju barierą językową, gdzie nie zawsze musi ona oznaczać całkowity brak znajomości angielskiego. Właśnie wręcz przeciwnie, ponieważ ludzie znają jego podstawę i potrafią się nimi posługiwać, aczkolwiek boją się mówić i próbować swoich sił w rzeczywistych kontaktach z obcokrajowcami, dlatego polecamy w takim razie zapisać się do szkoły angielskiego Profi Lingua w Gdańsku, gdzie całkowicie zmienisz mniemanie o sobie i swoim angielskim, a także zyskasz więcej pewności siebie dzięki specjalnej metodzie nauczania, które najskuteczniej ze wszystkich ośmiela kursantów.

Mowa tutaj zwłaszcza o młodzieży czy osobach starszych, które kojarzą podstawowe słownictwo po angielsku albo najważniejsze zasady gramatyczne, jednak nie chcą ich używać, ponieważ nie czują się pewnie podczas rozmowy z osobą doświadczoną, która biegle rozmawia w języku angielskim. Chcemy was jednak przekonać, że nie ma absolutnie nic złego w tym, że pomylicie się podczas rozmowy, gdyż wszyscy początkujący mają z tym problem, a jest to całkowicie normalne. Poza tym nie ma nic lepszego i bardziej efektywnego niż rozmowa z osobą obcojęzyczną, gdzie mamy okazję posłuchać jej akcentu i nauczyć się prawidłowej wymowy. Właśnie podczas zajęć w szkołach Profi Lingua lektorzy starają się jak najwięcej porozumiewać się ze swoimi kursantami w języku angielskim, ponieważ uważają to za najlepszą formę nauki – z czym się całkowicie zgadzamy. Wiadomo, każdy ma prawo się pomylić, ale to właśnie na błędach powinniśmy się uczyć i wyciągać wnioski, by następnym razem powiedzieć coś lepiej i bardziej zrozumiale, a nawet zacząć stosować o wiele trudniejsze zwroty i bardziej zaawansowane słownictwo.

Uczestnicząc w takich zajęciach, możesz naprawdę w zupełności przełamać swoją barierę językową, która wynika wyłącznie z niepewności i niskiej świadomości podczas stosowania zasad gramatycznych. Jednak w momencie, gdy ktoś z podejściem pedagogicznym wytłumaczy Ci wszystkie te niezrozumiałe kwestie i uporządkuje je w Twojej głowie, to automatycznie mówienie po angielski stanie się dla Ciebie naturalne i coraz mniej stresujące. W tym celu właśnie zapraszamy jeszcze raz do szkoły językowej w Gdańsku, gdzie gwarantujemy pomoc i zadowalające efekty współpracy z lektorami angielskiego.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Łatwiejsza komunikacja

Pewność siebie

Lepsza praca

Wyższe zarobki