Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

SZKOŁA JĘZYKOWA W BIELSKO-BIAŁEJ

Odnaleźliśmy dla Was idealne rozwiązanie, a mamy na myśli oczywiście szkołę angielskiego Profi Lingua w Bielsko-Białej, gdzie zajęcia prowadzone są specjalną metodą. Opracowana ona została na podstawie różnych kursantów, którzy różnili się między sobą umiejętnościami lingwistycznymi, wiekiem oraz ogólnym doświadczeniem w praktykowaniu angielskiego. Wówczas możemy śmiało stwierdzić, że jest to jeden z lepszych sposobów na naukę języka obcego, który już teraz dla mieszkańców Bielsko-Białej i okolicy może być jedynie przyjemnością.

Wynika to przede wszystkim z podejścia szkoły angielskiego, gdzie każdy traktowany jest indywidualnie. Oznacza to, że już podczas pierwszego spotkania zostajesz w pewien sposób zweryfikowany pod względem zdolności językowych, gdzie za pomocą dokładnie opracowanego testu osoba zainteresowana jest przydzielana do konkretnego poziomu. Następnie masz szansę podjąć decyzję czy preferujesz zajęcia w trybie jednostkowym czy grupowym, co może mieć spore znaczenie na efekty Twojej współpracy z lektorem. Zdecydowanie dla osób z mniejszą motywacją do działania i nieco leniwych polecamy wybór grupy kursantów, gdzie większa ilość osób może zachęcić Cię do pracy, a także nie pozwoli Ci opóźniać postępów, dzięki czemu również zaczniesz inaczej postrzegać zadania do zrobienia w domu czy też przygotowanie się na kolejne ćwiczenia. Natomiast osoby, które posiadają dość spore braki z przeszłej nauki w szkole czy innych miejscach, powinny koniecznie skorzystać z nauczania indywidualnego, gdzie prowadzący będzie miał okazję lepiej Cię poznać i dostrzec błędy jakie popełniasz. W rezultacie podpowie Ci i pokaże jak należy rozumieć poszczególne kwestie gramatyczne, a przy tym poświęci Ci więcej czasu na przypomnienie i uporządkowanie materiału.

Następnie wystarczy już regularnie uczęszczać na zajęcia, które odbywają się w dogodnym dla Was terminie, gdzie wszystko jest ustalane uprzednio z prowadzącymi zajęcia. To zdecydowany plus metody Profi Lingua, gdyż koniecznie jest założenie o wolnym czasie kursantów, kiedy będą mieli chęć i możliwość powtarzania wiedzy, a także kontynuowania nauki w szkole językowej poza swoimi innymi obowiązkami. Wszystko w tym przypadku jest podporządkowane zainteresowanym osobom, dlatego jeszcze raz zachęcamy do odwiedzenia najbliżej placówki.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Łatwiejsza komunikacja

Pewność siebie

Lepsza praca

Wyższe zarobki