Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

SZKOŁA JĘZYKOWA W TORUNIU

Podczas dojrzewania przychodzi moment, kiedy zaczynamy zastanawiać się nad swoją przyszłością, a późniejsze decyzje dotyczące kierunku studiów mogą częściowo wpłynąć na naszą perspektywę. Jednak trzeba pomyśleć nad nią nieco głębiej i mimo świetnych możliwości związanych z konkretnym zawodem, do którego się przyuczamy, trzeba posiadać coś więcej niż odpowiednie kompetencje czy kwalifikacje. Mamy na myśli dodatkowe umiejętności, które mogą wyróżnić nas na rynku pracy spośród innych podobnych do nas, a świetnym tego przykładem jest znajomość języka angielskiego, którego popularność rośnie z każdym dniem na całym świecie. Jednak wiele osób zaświadcza, że zna doskonale jego podstawy, dlatego obecnie przewagę zyskują ci, którzy posługują się nim biegle w stopniu zaawansowanym.

W tym celu polecamy zapisać się do szkoły językowej Profi Lingua w Toruniu, gdzie dopasujesz formę zajęć do własnych potrzeb, czyli możesz wybierać pomiędzy indywidualnym tokiem nauczania a uczestnictwem w grupie. Sam decydujesz, co jest dla Ciebie bardziej komfortowe i skuteczniejsze, a lektorzy angielskiego spełniają swoje zadanie w obu przypadkach. Nauka na wyższych poziomach obejmuje wszystkie aspekty znajomości języka, a mianowicie czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie, aczkolwiek trudność wszystkich tych czynności wzrasta. Zatem stawiane są przed Tobą nieustannie nowe wyzwania, które możesz ćwiczyć bezpośrednio na zajęciach albo w zaciszu domowym, gdzie również dostajesz dostęp do kursów online. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ masz możliwość wyboru kiedy i gdzie chcesz się uczyć i powtarzać zdobytą wiedzę. Szkoły językowe Profi Lingua daje wiele perspektyw, gdzie ostatecznie uzyskujesz profesjonalny certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności lingwistyczne.

Poruszana tematyka na zajęciach dotyczy standardowych sytuacji życiowych, aczkolwiek możesz dowiedzieć się coś więcej na tematy, które Cię ciekawią. Wszystko staje się tam możliwe, a przede wszystkim zgodne z Twoimi oczekiwaniami i wymaganiami. W rezultacie gwarantujemy, że nabyte przez Ciebie zdolności zostały dobrze utrwalone, a Ty przełamiesz wszelkie bariery komunikacyjne, gdyż zyskasz więcej pewności siebie i śmiałości w posługiwaniu się angielskim, który stanie się dla Ciebie bardzo naturalny, a ostatecznie nikt nie będzie mógł dorównać Twoim kompetencjom, dzięki czemu będziesz kandydatem numer jeden w każdej kolejnej firmie.

 

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Łatwiejsza komunikacja

Pewność siebie

Lepsza praca

Wyższe zarobki