Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

ANGIELSKI DLA STUDENTÓW

Szkoły wyższe obecnie posiadają obowiązek prowadzenia lektoratów w różnych językach, aczkolwiek nie da się ukryć, że najczęściej wybieranym jest język angielski, który dominuje na większości polskich uczelni. Może to wynikać między innymi z faktu, że staje się on coraz popularniejszy, a także umożliwia komunikację z innymi ludźmi na całym świecie. To naprawdę niesamowite, a przy tym realne, dlatego wielu studentów decyduje się na naukę języków, ze względu na swoją przyszłość zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Angielski Na Dziś proponuje swoim czytelników bardzo szeroki wybór pod względem tematycznym, a także szkół językowych, które bazują na metodzie Profi Lingua. Uważamy ją za godną uwagi, ponieważ jako jedna z niewielu posiada bardzo wysoki odsetek sukcesywnie zdanych egzaminów z angielskiego i ludzi, którzy chwalą sobie jego znajomość na wysokim poziomie. Dla nas to bardzo ważne, a wydaje nam się, że dla studentów również. Szczególnie myślimy o osobach, które planują wielką karierę biznesową czy to w kraju czy na świecie, a zatem koniecznie powinny opanować angielskim w stopniu więcej niż komunikatywnym. W tym celu polecamy zapisać się do dodatkowe kursy dla studentów, dzięki którym te marzenia mogą stać się rzeczywistością. Co więcej, placówki typu Profi Lingua umożliwiają rozłożenie opłat na raty, dzięki czemu wydatki studenckie nie zostaną zbytnio naruszona, a efekty będą gwarantowane. Wówczas masz szansę zainwestować w pewny własny sukces, który następnie będzie mógł zaowocować wieloma profitami.

Angielski dla studentów również powinien odbywać się w dość elastyczny sposób, aby mogli pogodzić nadprogramową naukę z normalnymi zajęciami, życiem prywatnym i ewentualnie pracą. Wówczas konieczne będzie dopasowanie grafiku kursów do własnych obowiązków i potrzeb, co wbrew pozorom nie jest takie trudne, a wystarczy znaleźć odpowiednią szkołę z wyrozumiałymi lektorami. W efekcie jakikolwiek wyjazd zagraniczny w związku z wymianą studencką albo poszukiwanie pracy nie będzie stanowił dla Ciebie większego problemu, a wręcz przeciwnie – staniesz się bardziej otwarty na nowe znajomości, pewny siebie w relacjach osobistych, jak i zawodowych, a także poczujesz pełną moc sprawczą, gdyż w dzisiejszych czasach znajomość języków obcych na wysokim poziomie stanowi niezwykły atut i element wyróżniający spośród innych.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Łatwiejsza komunikacja

Pewność siebie

Lepsza praca

Wyższe zarobki