Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

SZKOŁA JĘZYKOWA W SZCZECINIE

Obawiasz się wspólnego szkolenia dla pracowników z zakresu znajomości angielskiego, ponieważ prowadzisz specyficzną branżę na rynku? Spokojnie, znaleźliśmy dla Ciebie równie skuteczne rozwiązanie, którego z pewnością nie pożałujesz. Mamy na myśli oczywiście szkołę angielskiego Profi Lingua w Szczecinie, gdzie od lat prowadzone są kursy dla firm. Możesz zaufać ich doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu, które wynika głównie ze specjalnie opracowanej metody nauczania, której skuteczność przewyższa wszystkie inne konkurencyjne techniki. Zdecydowanie polecamy Profi Lingua z kilku ważnych względów, o których opowiemy poniżej.

Przede wszystkim zanim rozpocznie się kurs lektorzy dokładnie omawiają z Tobą zakres oraz specjalizację, która ma przewijać się podczas spotkań z grupą pracowników. Szkoła ta dokładnie zapoznaje się z Twoimi potrzebami, a następnie opracowuje konkretną strategię działania, która została stworzona tylko na potrzeby Twojej firmy. Sprawdzane są umiejętności językowe pracowników, dzięki czemu ostateczny poziom prowadzenia zajęć jest dopasowany do ich stopnia znajomości angielskiego. Jednocześnie warto zaznaczyć, że klienci są traktowani indywidualnie, dzięki czemu każdy może liczyć na wsparcie i osobne tłumaczenie poszczególnych zagadnień, które wydają się bardziej złożone i skomplikowane. Wyznaczeniu opiekunowie grup kursantów skrupulatnie analizują postępy oraz wszelkie braki, które są kolejno uzupełniane zarówno podczas zajęć stacjonarnych, jak i ćwiczeń online, które również mogą wspierać naukę poza godzinami pracy. Wszystko zależy od trybu pracy na jaki się zdecydujesz, a resztą zajmą się już profesjonaliści ze szkoły językowej Profi Lingua. Jak wspomnieliśmy wcześniej tematyka może być różnorodna, aczkolwiek istnieje kilka szczególnych motywów, które mogą przydać się wszędzie, a mamy na myśli między innymi sztuki negocjacji, pisania formalnych próśb i listów oraz prezentowanie się po angielsku z użyciem specjalistycznych zwrotów. Szczególnie przydatne okazuje się to w działach marketingowych, aczkolwiek pracownicy powinny znać podstawowe zasady komunikowania się w języku obcym.

Ostatecznie uczestnicy kursu otrzymują certyfikaty ich ukończenia, gdzie ich nabyta wiedza i umiejętności były cały czas kontrolowane i sprawdzane przez lektorów. W rezultacie firma otrzymuje fachowy raport, gdzie widoczne są postępy, ich tempo oraz wiele innych ważnych informacji na temat słuchaczy. Jednocześnie badana jest satysfakcja uczestników, co także może stanowić wskaźnik efektywności i skuteczności szkoły Profi Lingua w Szczecinie.

 

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Łatwiejsza komunikacja

Pewność siebie

Lepsza praca

Wyższe zarobki