Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

SZKOŁA JĘZYKOWA W KRAKOWIE

Jednym z powodów, dla którego przydaje się ukończony kurs językowy w profesjonalnej placówce jest posiadanie certyfikatu językowego, który dodaje nam większych kompetencji w wielu sytuacjach mniej lub bardziej codziennych. Naszym przykładem są właśnie szkoły angielskiego Profi Lingua w Krakowie, gdzie możesz zapisać się w każdej chwili, a także samemu zdecydować która ze szkół będzie najbliżej Ciebie. Zapewniamy, że to będzie bardzo dobra decyzja, ponieważ nauka angielskiego pomaga w wielu kwestiach, a potwierdzenie jego znajomości tym bardziej. Jak wiadomo w dzisiejszych czasach wszystkie nasze umiejętności najlepiej, gdy są podparte dokumentami i innymi papierami, gdzie oficjalny podmiot stwierdza nasze kwalifikacje oraz ich poziom.

Właśnie tak dzieje się w przypadku szkoły Profi Lingua, gdzie na sam koniec kursu otrzymujesz specjalny certyfikat, który potwierdza Twoją znajomość języka na określonym poziomie. Oczywiście zanim go otrzymasz, musisz zdać egzamin końcowy, co już wymaga pracy włożonej zarówno na zajęciach, jak i poza nimi, gdzie zajmujesz się rozwiązywaniem zadań, powtarzaniem materiału oraz jest utrwalaniem w swojej pamięci. Bez tego nie ma najmniejszych szans zaliczyć kurs, a także nauczyć się angielskiego i zwiększyć tym samym swój poziom zdolności. Wydaje nam się, że nie na tym polega cała przyjemność i korzyści płynące z nauki języków, dlatego zachęcamy do aktywnego brania udziału w zajęciach oraz trenowania swoich sił lingwistycznych także w domu, dzięki czemu lektorzy będą mogli zapewnić Wam rzeczywiste rezultaty. Po rzetelnym odbyciu kursu musisz zaliczyć sprawdzian końcowy, który będzie obejmować zarówno część pisemną, słuchaną, jak i czytaną oraz mówioną. Wszystko po to, aby mieć pewność, że opanowałeś angielski na danym poziomie i bez problemu będziesz w stanie porozumiewać się z innymi.

Po uzyskaniu certyfikatu możesz przedstawić go swojemu pracodawcy w formie referencji, gdzie na pewno im wyższy stopień znajomości języka, tym lepsze stanowisko i pozycja w firmie. Równie pomoce dokumenty okazuje się przy wyjazdach zagranicznych, na przykład dla studentów, a także pozostałych projektach naukowych o charakterze międzynarodowym. Zalet może być naprawdę mnóstwo, ale to od Ciebie zależy jak wykorzystasz potencjał dany na zajęciach w profesjonalnej szkole językowej Profi Lingua.

 

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Łatwiejsza komunikacja

Pewność siebie

Lepsza praca

Wyższe zarobki