Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

SZKOŁA JĘZYKOWA W RZESZOWIE

Posiadasz dużą firmę o międzynarodowym zasięgu albo zatrudniasz osoby obcojęzyczne? W takim razie możemy polecić Ci szkołę angielskiego Profi Lingua w Rzeszowie, która prowadzi specjalistyczne kursy dla firm. To naprawdę świetna okazja, by zadbać o swoich pracowników, a także wznieść swoją markę jeszcze wyżej, gdzie w porównaniu do konkurencji będziesz działać wszechstronnie i kompleksowo. Nie da się ukryć, że znaczenie języka angielskiego zwiększa się z dnia na dzień, dlatego właśnie dobrze jest się pospieszyć i zapewnić swoim podwładnym możliwość rozwoju.

Metoda Profi Lingua została opracowana również specjalnie dla firm, dzięki czemu każda branża może skorzystać z ich oferty. Niezależnie od tego czym zajmujesz się na co dzień, warto w każdym wypadku znać angielski i móc swobodnie porozumiewać się nim zarówno z zagranicznymi kontrahentami, jak i własnymi pracownikami, którzy posługują się nawet kilkoma językami naraz. To bardzo ważne, gdyż bez prawidłowej komunikacji nic nie jest w stanie funkcjonować sprawnie i poprawnie w dużej czy nawet małej firmie. Podczas kursów wszystko jest ustalane z lektorami, dzięki czemu podejmowana tematyka dotyczy Twojej branży, a co za tym idzie kursanci poznają większy zasób specjalistycznego słownictwa oraz zwrotów, które mogą przydać im się podczas prezentacji czy też spotkań biznesowych. Poza poprawną wymową ćwiczone jest także pisanie podstawowych formalnych dokumentów, dzięki czemu osoby na wyższych stanowiskach będą prezentować się jeszcze bardziej profesjonalnie. Szkoła angielskiego Profi Lingua pomyślała dosłownie o wszystkich aspektach, dlatego na pewno nie pożałujecie swojej decyzji.

Ponadto na sam koniec kursu odbywają się egzaminy sprawdzające zdobytą wiedzę i umiejętności, dzięki czemu certyfikat otrzymają jedynie osoby, które faktycznie podwyższyły swój poziom. Natomiast pozostałe przejdą przez dodatkowe zajęcia, ale już na koszt szkoły językowej, gdyż Profi Lingua zapewnia nas o swojej skuteczności oraz konieczności zdania testu końcowego. Zatem sami będą starać się, aby ich uczniowie nabyli potrzebną wiedzę aż do skutku.

 

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Łatwiejsza komunikacja

Pewność siebie

Lepsza praca

Wyższe zarobki