Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

SZKOŁA JĘZYKOWA W ZIELONEJ GÓRZE

Jak poradzić sobie ze stresem podczas podróży, gdy nie znamy dobrze języka? Odpowiedź jest prosta – zapisz się do szkoły angielskiego Profi Lingua w Zielonej Górze, gdzie mają do zaoferowania wiele różnorodnych kursów zarówno dla osób młodszych, jak i starszych. Dosłownie każdy ma możliwość nadrobienia zaległości i podwyższenia swojego poziomu znajomości języka, a zwłaszcza jeśli chodzi o angielski, który staje się coraz powszechniejszy na wszystkich kontynentach. W dzisiejszych czasach dobrze jest znać chociaż jego podstawy, by móc bez problemu porozumiewać się z obcokrajowcami podczas urlopu, wyjazdu służbowego czy też innych okoliczności, gdy znajdujemy się poza granicami naszego kraju.

Odpowiednie przygotowanie właśnie zapewni Ci szkoła językowa Profi Lingua, do której możesz dołączyć w każdej chwili, a wystarczy, że na początku napiszesz test wstępny, który pomoże zakwalifikować Cię do konkretnej grupy na określonym poziomie. Wówczas będziesz w stanie uzupełnić swoje braki i dopełnić swoją wiedzę nowymi słówkami czy zwrotami, które przydadzą Ci się podczas standardowych sytuacji, jak na przykład wylot z lotniska, zamawianie taksówki czy jedzenia albo inne sprawy związane z załatwieniem spraw formalnych za granicą. W tym celu wystarczy opanować podstawowy materiał, by móc swobodnie porozumiewać się po angielsku i mieć pewność, że inni również nas zrozumieją. Podczas kursu ćwiczone są takie umiejętności jak: czytanie, pisanie, mówienia i słuchanie, a każda z tych czynności zostanie przez Ciebie opanowana w naprawdę szybkim tempie dzięki nowoczesnej metodzie oraz podejściu lektorów. Głównie praktyka pomoże uczynić z Ciebie mistrza i początkującego poliglotę, dlatego oprócz przygotowanych zadań na zajęciach, otrzymasz również dostęp do kursów online, które będziesz mógł realizować w dowolnym momencie i miejscu, o ile tylko będziesz posiadać zasięg internetu., choć i w tej sytuacji również możemy poradzić ściągnięcie niektórych ćwiczeń, co umożliwi ich realizację zawsze i wszędzie.

Po zapoznaniu się z podstawowym materiałem nie będziesz nieśmiało mówić pod nosem, a na spokojnie będzie rozmawiać, pytać i odpowiadać obcokrajowcom na ich pytania, które będą dla Ciebie w pełni zrozumiałe dzięki wcześniejszemu osłuchaniu się z akcentem. Profi Lingua zadba o każdy aspekt nauki, dlatego nie zwlekaj i zapisuj się już teraz.

 

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Łatwiejsza komunikacja

Pewność siebie

Lepsza praca

Wyższe zarobki