Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

SZKOŁA JĘZYKOWA W BIAŁYMSTOKU

Nauka angielskiego może przynosić bardzo dobre efekty, tylko jeśli zdecydujemy się na kurs językowy w profesjonalnej szkole. Na szczęście Angielski Na Dziś przygotował dla Was całą listę placówek, w których na pewno prowadzone są zajęcia w sposób odpowiedni do poziomu znajomości angielskiego, a także pozostałych wymagań kursantów. Poniżej mamy na myśli szkołę angielskiego Profi Lingua w Białymstoku, która posiada dość szeroką ofertę kursów, dzięki czemu każdy ma szansę wybrać dla siebie najodpowiedniejszy.

W tym przypadku możemy polecić zarówno zajęcia dla młodszych, jak i starszych osób, gdzie jak wiadomo sposób prowadzenia ćwiczeń będzie wyglądał zupełnie inaczej. Jednak metoda Profi Lingua umożliwia elastyczne dostosowanie się do każdego, kto po prostu chciałby posiąść podstawy języka albo kontynuować jego naukę i dojść do jeszcze wyższego poziomu. Zatem na samym początku możecie spodziewać się testu sprawdzającego Waszą aktualną wiedzę, by następnie móc przydzielić Was do poszczególnej grupy. To bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ w ostateczności nie będziecie zmuszeni do brania udziału w zajęciach, które będą dla Was zbyt trudne i skomplikowane albo za proste, przez co okaże się, że każde ćwiczenia były stratą czasu, gdyż wszystkie przekazywane wiadomości były Wam już wcześniej znane. Takie sytuacje zdarzają się dość często w innych szkołach angielskiego, gdzie zwyczajnie lektorzy próbują uzupełnić niektóre istniejące już grupy, ale kosztem osób zgłaszających się do konkretnej placówki.

Tutaj nie musisz się o nic martwić, ponieważ każdy traktowany jest indywidualnie, a co za tym idzie może liczyć na trafne dopasowanie do charakteru grupy. Wówczas nie będziecie czuli się gorsi i przede wszystkim będziecie mieli okazje nauczyć się języka w jak najlepszy i najbardziej zrozumiały sposób. Doświadczeni lektorzy potrafią dotrzeć do każdego ucznia, a przy tym mają duże możliwości w prowadzeniu zajęć, gdyż mogą korzystać także z nowoczesnych form nauczania, jak na przykład ćwiczenia online. Wówczas mogą również kontrolować Wasze postępy podczas pracy w domu, dzięki czemu wszelkie nieprawidłowości będą od razu wychwytywane, a co za tym idzie poprawiane i utrwalane w Waszej pamięci.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Łatwiejsza komunikacja

Pewność siebie

Lepsza praca

Wyższe zarobki