Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

SZKOŁA JĘZYKOWA WE WROCŁAWIU

W stolicy Dolnego Śląska również znajdziesz placówkę Profi Lingua, a nawet nie jedną! Szkół językowych we Wrocławiu jest wiele, ale naszym zdaniem tylko Profi Lingua zasługuje na uwagę jego mieszkańców. Wszystko to sprawdziliśmy i porównaliśmy, ale nadal żadna inna metoda nie okazała się skuteczniejsza i tak elastyczna. Wynika to z doświadczenia lektorów oraz sposobu prowadzenia zajęć, które mogą odbywać się w trybie grupowym albo jednostkowym, gdzie decyzja należy już do Ciebie. Co więcej, sam możesz wybierać pomiędzy tematyką zajęć, gdyż Profi Lingua kieruje się również zdaniem swoich klientów, dlatego masz możliwość decydowania, co tak naprawdę Cię interesuje i właśnie w tym kierunku chcesz poszerzać swoją wiedzę lingwistyczną.

Dużym atutem jest również podział na kursy dla młodzieży, studentów, osoby dorosłe i seniorów, gdzie jak można łatwo się domyślić każdy z nich posiada odmienne wymagania i potrzeby związane z nauką angielskiego. Właśnie dlatego konieczne jest też dopasowanie stopnia znajomości języka do poziomu grupy, by efekty zostały zauważone już po kilku godzinach zajęć. W przypadku młodzieży stawia się głównie na uzupełnienie braków oraz rozwijanie umiejętności komunikowania się biegłego po angielsku, gdyż podstawy powinny zostać nabyte w zwykłej szkole. Jednak nie zawsze nastolatkowie potrafią skupić się na podobnych zajęciach, dlatego potrzebują osobno poświęconej uwagi w szkole językowej. Natomiast dla studentów z pewnością przyda się certyfikat ukończenia kursu oraz zaawansowana znajomość języka, by mogli rozpocząć godnie swoją karierę zawodową zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Co do osób dorosłych i jeszcze starszych, warto również zacząć dbać o swoją kondycję umysłu, który wymaga codziennego treningu, a najlepiej w formie nauki angielskiego, gdzie poznawane są nowe słówka, zwroty i zasady gramatyczne. Ich utrwalanie w Twojej pamięci będzie już dużym sukcesem, podobnie jak ich wykorzystanie w praktyce. W tym celu powstały również kursy dla osób niedoświadczonych, dzięki czemu mają możliwość poznania angielskiego od podstaw w swoim własnym dogodnym dla nich tempie.

 

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Łatwiejsza komunikacja

Pewność siebie

Lepsza praca

Wyższe zarobki