Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

SZKOŁA JĘZYKOWA W GLIWICACH

Nauka angielskiego powinna opierać się na kilku poszczególnych aspektach, gdzie wyróżniamy przede wszystkim słuchanie, czytanie, mówienie i pisanie. Właśnie te cztery kategorie pozwolą Ci na swobodne komunikowanie się z obcokrajowcami pod każdym względem. Nie wolno zaniedbać żadnej z tych czynności, ponieważ skutki tego wyjdą podczas licznych nieporozumień czy innych problemach komunikacyjnych poza granicami kraju. Właśnie dlatego polecamy serdecznie szkołę angielskiego Profi Lingua w Gliwicach, która zajmuje się wszystkimi umiejętnościami naraz. Możesz liczyć zatem na profesjonalne przygotowanie do używania angielskiego w praktyce w każdych okolicznościach.

W tym celu konieczne okazuje się ćwiczenie poprawnej wymowy oraz akcentu zbliżonego do angielszczyzny za pomocą licznych krótszych lub dłuższych rozmówek, które odbywają się na zajęciach z innymi kursantami lub z udziałem prowadzącego. Jednocześnie słuchanie wypowiedzi profesjonalnych lektorów pomoże Wam przyzwyczaić się do szczególnej artykulacji, a co za tym idzie samemu oswajać język i naśladować tonacje. Wówczas prowadzona rozmowa będzie przebiegała o wiele płynniej i stanie się przyjemniejsza dla Twoich uszu, jak i Twojego partnera. Oprócz tego, ważne jest oczywiście biegłe posługiwanie się angielskim w piśmie, gdzie dużo zależy od naszej znajomości słownictwa. Zatem podczas zajęć możesz także liczyć na wzbogacenie terminów po angielsku, dzięki czemu zarówno wypowiedzi pisemne, jak i mówione będą świadczyły o Tobie jeszcze lepiej. W polepszaniu naszych zdolności piśmiennych pomaga zdecydowanie czytanie tekstów o różnorodnej tematyce po angielsku. Podczas ćwiczeń z lektorem możesz spodziewać się wielu zadanych artykułów, które pozwolą Ci urozmaicić słownictwo językowe oraz przysposobić sobie pewną sztukę formułowania zdań i poszczególnych zwrotów.

Wszystkie te umiejętności okazują się niezwykle przydatne podczas wielu sytuacji życiowych, gdzie czasami jesteśmy zmuszeni coś wytłumaczyć, opowiedzieć albo też napisać, gdzie jednocześnie konieczne jest zrozumienie komunikatu drugiej osoby po angielsku. Wszystko to jednak może stać się dla Ciebie naturalnie proste, dzięki regularnym zajęciom z doświadczonymi lektorami Profi Lingua, którzy przedstawią Ci wszystkie najskuteczniejsze metody nauki języka obcego.

 

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Łatwiejsza komunikacja

Pewność siebie

Lepsza praca

Wyższe zarobki