Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

SZKOŁA JĘZYKOWA W ŁODZI 

Okres studiowania jest dość trudny dla młodych osób, ponieważ zmagają się wówczas z dorosłą rzeczywistością i nagle muszą sprostać wielu obowiązkom, jak na przykład praca, nauka i jednocześnie zostawić dla siebie trochę czasu wolnego. Jednak istnieją też pewne plusy, gdyż ich możliwości i perspektywy znacznie się poszerzają, a to oznacza wielki krok w przód. Właśnie taką decyzją jest podjęcie dodatkowej nauki angielskiego, gdyż na uczelni obowiązkowe jest wybranie co najmniej jednego lektoratu. Można spostrzec pewne różnice pomiędzy takimi zajęciami w szkole wyższej a szkołą angielskiego Profi Lingua w Łodzi, którą chcielibyśmy serdecznie polecić wszystkim tutejszym studentom.

Gwarantujemy, że będziecie zadowolenia, ponieważ system działania tej szkoły zdecydowanie sprzyja realizowaniu codziennych obowiązków oraz znalezieniu czasu dla siebie. Elastycznie ustalany grafik zajęć jest w pełni dopasowany do Twoich potrzeb, gdzie możesz jednocześnie wybierać pomiędzy indywidualnym tokiem nauczania, a uczestnictwem w grupie studentów na równym poziomie znajomości języka. Obie opcje posiadają swoje lepsze i gorsze strony, aczkolwiek sam musisz zdecydować, na którą z nich się bardziej skłaniasz. Co więcej, prowadzone na zajęciach ćwiczenia możesz równocześnie uzupełniać będąc w domu, na uczelni czy gdziekolwiek, ponieważ metoda Profi Lingua obejmuje również naukę online. Opracowane zostały specjalne platformy, gdzie o dowolnej porze dnia i nocy możesz połączyć się z internetem i zacząć rozwiązywać zadania oraz uczyć się nowego słownictwa. Dzięki takiej technice możesz jednakowo polepszać swoje postępy niezależnie od czasu ani miejsca.

Dodatkowo warto wspomnieć o możliwości rozłożenia na raty całego kosztu kursu angielskiego dla studentów, co znacznie powinno zachęcić już większość z Was. W takim razie nie musisz wydawać wszystkich swoich oszczędności, a jedynie wystarczy co pewien czas wpłacać odpowiednią kwotę, by móc nadal kontynuować naukę języka. Pamiętaj, że te umiejętności lingwistyczne mogą okazać się przyszłości bardzo pomocne i przydatne w różnych sytuacjach życiowych. Zatem lepiej już teraz zacząć swój kurs, by osiągnąć jak najwyższy poziom, a przy tym móc pochwalić się innym profesjonalnym certyfikatem ukończenia nauki w szkole językowej.

 

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Łatwiejsza komunikacja

Pewność siebie

Lepsza praca

Wyższe zarobki