Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

SZKOŁA JĘZYKOWA W KATOWICACH

Wiele osób błędnie kojarzy fakt uczęszczania na kurs z języka angielskiego z przymusem uczenia się w konkretnym czasie i nic poza tym. Otóż prawda jest zupełnie inna, a przynajmniej jeśli chodzi o szkołę angielskiego Profi Lingua w Katowicach, gdzie zajęcia zawsze mocno angażują uczestników, ale nie na tym cała nauka absolutnie się nie kończy. Możesz liczyć na kompleksową pomoc w zakresie przyswojenia materiału oraz jego utrwalenia na kilka różnych sposobów, gdzie każdy z nich zapewnia niebywałe efekty dla różnych typów ludzi. Jak wiadomo każdy uczy się i poznaje na swój własny sposób, dlatego dopasowanie metody jest niesamowicie istotne podczas nauki języków obcych.

Na szczęście metoda Profi Lingua doskonale radzi sobie z taką rozbieżnością, ponieważ stosują kilka różnych technik, które wspomagają poznawanie i zapamiętywanie informacji, dzięki czemu możesz spokojnie opanować angielski na równie wysokim poziomie jak pozostali. W tym celu na zajęciach używane są dość często materiały multimedialne, które dostępne są dla całej grupy, a przy tym wzbudzają zdecydowanie większe zainteresowanie. Ciekawe przedstawienie niektórych zasad gramatycznych albo rozwiązywanie zadań na bieżąco na zajęciach może uaktywnić wiele osób, które ze względu na niebanalny sposób przekazania wiedzy – utrwalają wszystko, co zobaczą oraz usłyszą. Jednocześnie nikt nie zapomniał o tradycyjnej formie nauki w postaci książek i ćwiczeń, które przeznaczone są również do nauki poza szkołą językową. W tym celu powstały także specjalne aplikacje oraz platformy internetowe, na których kursanci mogą trenować zdobytą wiedzę oraz starać się zapamiętać poszczególne słówka poznane na zajęciach.

W efekcie Twoja praca będzie polegać równocześnie na uczęszczaniu na zajęcia, gdzie za każdym razem pojawiają się nowe zagadnienia w odmiennej formie, a także trzeba liczyć się z domowymi ćwiczeniami, które robione regularnie przyniosą pewne i trwałe rezultaty, dlatego właśnie warto się starać i próbować, a resztą już zajmą się lektorzy angielskiego, którzy przygotują Cię od egzaminu końcowego oraz przekażą wiedzę w sposób jak najbardziej dla Ciebie zrozumiały.

 

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Łatwiejsza komunikacja

Pewność siebie

Lepsza praca

Wyższe zarobki