Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

SZKOŁA JĘZYKOWA W SOSNOWCU

Każdy właściciel firmy powinien zastanowić się nad rozwojem swoich pracowników zarówno na wyższych stanowiskach, jak i niższych. Wszyscy zasługują na możliwość dodatkowego kształcenia, co przydaje się jednocześnie w ich pracy, jak i życiu codziennym. Doskonałym rozwiązaniem w tym przypadku jest zapisanie grupy pracowników lub kierowników do szkoły angielskiego Profi Lingua w Sosnowcu, gdzie prowadzone są specjalne kursy dla firm. To fantastyczna alternatywa, dzięki której Twoi podwładni docenią miejsce, w którym pracują i z pewnością wpłynie to również na ich stosunek do wykonywanych czynności, gdzie z większym entuzjazmem podejdą do nowych wyzwań.

Takie szkolenia organizowane są w sposób profesjonalny i indywidualnie dopasowany do konkretnej branży firmy oraz wielu innych czynników. Metoda Profi Lingua obejmuje osobno stworzony program nauczania, gdzie zwracana jest uwaga zarówno na formę prowadzenia zajęć, ich częstotliwość oraz tematykę podejmowaną na ćwiczeniach. W tym przypadku możecie wybierać pomiędzy zajęciami w tradycyjnej formie spotkania o odbywania ćwiczeń lub w postaci kursów online, które są na bieżąco sprawdzane i kontrolowane przez lektorów, by móc jednocześnie wskazać uczestnikom ich poszczególne błędy. Następnie poruszane zagadnienia są oparte głównie na określonej branży, z którą bezpośrednio są związani pracownicy lub kierownicy. Wszyscy będą mieli szansę poznać specjalistyczne słownictwo oraz zwroty, które idealnie nadadzą się na spotkania biznesowe itp. Wówczas opanowanie formalnej części angielskiego zarówno w mowie, jak i piśmie nie będzie stanowiło dla nich problemu, a wszelkie prezentacje czy negocjacje z zagranicznymi klientami czy kontrahentami będą na najwyższym poziomie. To równie istotne dla osób na wyższych stanowiskach oraz właścicieli firm międzynarodowych, którzy powinni odznaczać się perfekcyjną znajomością języka w zaawansowanym stopniu, by jednocześnie wzmacniać pozycję firmy na rynku oraz dbać o wizerunek marki.

Wiele aspektów w tym względzie jest ważnych, dlatego naprawdę zachęcamy do zapoznania się z ofertą Profi Lingua, gdzie wszelkie detale są ustalane indywidualnie, a zadaniem lektorów jest doprowadzenie Ciebie i Twoich podwładnych na jeszcze wyższy poziom lingwistyczny. Korzyści może być mnóstwo, a nie chodzi jedynie o postrzeganie Twojej firmy czy zagraniczne kontrakty, ale również o satysfakcję pracowników, którzy poczują się docenieni, a także będą mieli szansę zrobić coś dla firmy i siebie równocześnie. Zapewniamy, że skutki takich działań pozytywnie wpłyną na działalność przedsiębiorstwa.

 

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Łatwiejsza komunikacja

Pewność siebie

Lepsza praca

Wyższe zarobki