Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

SZKOŁA JĘZYKOWA W OPOLU

Angielski przydaje się w każdym wieku, a na pewno nie można stwierdzić, że im człowiek jest starszy, tym mniejsze szanse nauczenia się języka. Być może stałoby się to prawdą, ale na szczęście zawsze można skorzystać ze szkoły angielskiego Profi Lingua w Opolu, gdzie prowadzone są zajęcia dla dorosłych. To świetna okazja, aby odmienić swoje życie i wyjść z rutyny, która nas ogarnia każdego dnia. Zatem zachęcamy wszystkich, którzy chcą zrobić krok naprzód, aby czym prędzej zapisali się na kurs Profi Lingua, a my gwarantujemy, że nie pożałujecie swojej decyzji.

Nie musisz martwić się tempem czy Twoimi brakami w wiedzy, ponieważ zanim dostaniesz się do konkretnej grupy uczestników, trzeba napisać test wstępny, dzięki któremu lektorzy mogą ocenić Twój dotychczasowy poziom znajomości języka, a następnie przydzielić Cię adekwatnie do grupy. Wówczas będziesz posługiwać się angielskim w dokładnie takim samym stopniu jak pozostali, dzięki czemu nie będziesz czuł się gorszy od innych. Wszystko to ma na celu szybkie i efektywne uczenie się, gdzie utworzone grupy są kilkuosobowe, a lektorzy mają wtenczas możliwość podejścia do każdego indywidualnie. W momencie, gdy coś stanie się dla Ciebie niezrozumiałe możesz natychmiast zgłosić się do prowadzącego, a oni za każdym razem będą służyć pomocą. Równie istotna jest elastyczność prowadzonych zajęć, które są dopasowane do potrzeb uczestników, dzięki czemu bez problemu pogodzisz naukę angielskiego z innymi obowiązkami jak dom czy praca.

Poza ćwiczeniami na zajęciach będziesz także zobligowany do domowego rozwiązywania zadań i powtarzania materiału, ponieważ im częściej mamy do czynienia z danymi słówkami lub praktykowaniem gramatyki, tym efekty będą widoczne szybciej i staną się dużo trwalsze. Oczywiście na spokojnie znajdziesz także czas dla siebie, ale zapewniamy, że angielski od tej pory stanie się Twoją prawdziwą pasją. Pomyśl jak wiele możesz zrobić dla samego siebie, gdzie angielski staje się coraz powszechniejszym środkiem komunikowania, a także jego rola w karierze zawodowej znacznie wzrasta, dzięki czemu nawet w średnim wieku jesteś w stanie osiągnąć sukces zawodowy i nie tylko.

 

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Łatwiejsza komunikacja

Pewność siebie

Lepsza praca

Wyższe zarobki