Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

METODA Profi Lingua

Jeśli chcesz nauczyć się angielskiego w możliwie najlepszy sposób, to trafiłeś idealnie, ponieważ przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje nie do odrzucenia. Przez długi czas analizowaliśmy konkurencję szkół językowych w Polsce oraz porównywaliśmy ich oferty pod względem zapotrzebowania i kryteriów znanych nam od użytkowników. W rezultacie podjęliśmy jednogłośną decyzję, że najbardziej obiecującymi okazały się szkoły angielskiego Profi Lingua, które posiadają swoje placówki praktycznie w każdym miejscu w kraju, dzięki czemu każdy tak naprawdę ma możliwości wzięcia udziału w kursie w pobliżu własnego domu.

Ich efekty są zniewalający, a wszystko dzięki specjalnej metodzie Profi Lingua, która została opracowana przez grono doświadczonych lektorów angielskiego. Szeroko pojęta wiedza i umiejętności pozwoliły na stworzenie strategii nauczania dopasowanej do każdego – dosłownie. Wszyscy kursanci mają równe możliwości nauki angielskiego nawet na wysokim poziomie, gdzie rezultaty są porównywalne i jednakowo trwałe. Przede wszystkim warto wspomnieć, że kursy odbywają się dla każdej kategorii wiekowej, czyli młodzieży, studentów, dorosłych oraz seniorów, gdzie jak wiadomo wszyscy potrzebują zupełnie innej techniki nauczania, ze względu na swoje dotychczasowe umiejętności oraz ogólną kondycję pamięci. Jednocześnie możesz wybierać pomiędzy indywidualnym kursem oraz grupowym, gdzie decyzja powinna być uzależniona od Twoich własnych preferencji i potrzeby zmotywowania do nauki.

Metoda Profi Lingua dotyczy również obszarów jakie są poruszane podczas zajęć, dzięki czemu materiał jest przyswajany w sposób skuteczny i w pełni zrozumiały. Mamy na myśli oczywiście trenowanie umiejętności czytania, pisania, mówienia oraz słuchania, gdzie każda z nich ma spore znaczenie przy posługiwaniu się angielskim w praktyce. Ponadto dokładne poznanie gramatyki, które zazwyczaj stanowią nie lada problem, okazuje się proste i oczywiste, dzięki licznym ćwiczeniom w formie tradycyjnej oraz online, gdzie praca w domu jest równie ważnym elementem całego kursu. Głównie systematyczność oraz chęci, które w sumie składają się na zaangażowanie mogą pomóc Ci w poznaniu angielskiego, jednak to właściwa metoda umożliwia jego utrwalenie i przełamanie wielu barier językowych w sobie.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Łatwiejsza komunikacja

Pewność siebie

Lepsza praca

Wyższe zarobki