• View Larger Image

Wybieraj nowe wyzwania! Nauka angielskiego biznesowego

Business English to angielski biznesowy, który składa się ze specjalistycznego słownictwa dedykowanego wielu branżom. Umożliwi to rozwój firmy, ale także pozwoli danemu pracownikowi uzyskać zdecydowanie więcej doświadczenia.

Dla kogo Business English?

Business English jest to specjalistyczny język angielski skierowany głównie dla osób, które pracują w wielu branżach, m.in. w handlu, sprzedaży, marketingu, finansach, czy IT. Może być przydatny, szczególnie gdy w danej firmie angielski jest pożądanym językiem, który zapewnia kontakt nie tylko na krajowym rynku, ale również międzynarodowym. Za pomocą Business English jesteśmy w stanie posługiwać się specjalistycznym słownictwem, które dodatkowo pomoże nam w odpowiedniej argumentacji. Dlatego, jeśli stawiamy na swój rozwój, który pozwoli dodatkowo umocnić pozycję firmy, to Business English może okazać się dobrym rozwiązaniem. Nauka niesie za sobą wiele korzyści – nowa praca, lepsze zarobki, awans, kontakty z zagranicznymi firmami i wiele innych.

Kurs językowy

Nauka języka angielskiego dla firm zdecydowanie lepiej sprawdzi się, gdy postawimy na kurs w szkole językowej. Dostępne są również zajęcia w grupach, co pozwoli na odpowiednią integrację oraz poznanie osób z podobnych branż lub firm. Lekcje oparte również o materiały multimedialne oraz odpowiednie podręczniki, które mają na celu pozwolić na nam odpowiednie przyswojenie danych tematów. Ważne jest, aby mimo uczęszczania na kurs angielskiego biznesowy być również systematycznym i poświęcać chwilę wolnego czasu na powtarzanie materiału w domu. Szybciej przyswoimy angielski biznesowy, ale także uzyskamy odpowiednie certyfikaty, które później będziemy mogli wykorzystać w CV.

freepik.com