• View Larger Image Tablica-z-napisem

Przygotuj się skutecznie do sesji

Drodzy studenci dobrze wiemy, że za niedługo zacznie się bardzo gorący okres, kiedy pojawiają się nieprzespane nocy, godziny spędzone nad książkami i wiele stresu, dlatego radzimy już dziś skorzystać z kursów angielskiego, które pomogą Wam zdać egzamin bez żadnego problemu.

Kiedy jest odpowiedni moment?

Zawsze. Nie ma takiego okresu, kiedy można stwierdzić, że jest już za późno na naukę albo za wcześnie. Wielu z Was pewnie już niedługo będzie zdawać swój egzamin językowy, dlatego zachęcamy do jak najszybszego zapisywania się na angielski dla studentów. Inni natomiast twierdzą pewnie, że mają jeszcze sporo czasu lub nie potrzebują dodatkowych ćwiczeń, co jest absolutnie nieprawdą. Zawsze warto utrwalić wiedzę i uporządkować ją, a zwłaszcza jeśli mówimy o gramatyce, która bardzo często jest zmorą dla studentów, gdyż nie potrafią sobie poukładać wszystkich zasad w jedną spójną całość.

Jakie mogą być efekty?

Podczas takich specjalnych kursów organizowanych dla studentów prowadzący dobrze przygotowują się do zajęć, gdzie poruszane są wszystkie umiejętności wymagane na egzaminie. Pomożemy Wam zaliczyć sesję w pierwszym terminie, dzięki naszym sprawdzonym i elastycznym metodom kształcenia, gdzie poziom jest przede wszystkim dopasowany do Twoich umiejętności, a dalsze nauczanie przebiega w sposób praktyczny i interesujący dla uczestników kursu.

Po pierwsze poruszane są zagadnienia z bogatym słownictwem, które pozwoli nam na swobodne wypowiadanie się zarówno w formie pisemnej, jak i mówionej. Poznasz z pewnością wiele przydatnych wyrażeń i sformułowań, które dotyczyć mogą codziennych sytuacji, jak i związanych z formalnymi wypowiedziami. W związku z koniecznością odpowiadania na pytania na egzaminie, nauczymy Cię jak odpowiednio akcentować dane słowa, a także pomożemy Ci wybrnąć z trudnych sytuacji, gdy nie do końca jesteś pewien znaczenia wypowiedzi. Wówczas będziesz swobodnie porozumiewał się w języku angielskim, co doda Ci większej pewności siebie.

Następnie poprawiamy Twoje zdolności pisania różnych form wypowiedzi, jak na przykład recenzje, rozprawki czy streszczenia. Tutaj warto zaznaczyć, że doskonalona jest jednocześnie umiejętność pisania, jak i czytania ze zrozumieniem, co jest niesamowicie ważne podczas egzaminu. W rezultacie będziesz w stanie myśleć i pisać po angielsku, aby nie popełniać żadnych błędów gramatycznych ani stylistycznych.

Na koniec chcielibyśmy, aby nasi kursanci obyli się z akcentem i wymową angielską, która momentami może być niezrozumiała. Zatem słuchanie jest koniecznym elementem zajęć, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyszkolić u studentów naturalne rozumowanie w języku angielskim.

freepik.com