• View Larger Image kobieta-z-gestem-piece-angielski-na-dzis

Ogólnopolska oferta znanych szkół językowych – dlaczego warto uczyć się angielskiego?

W Polsce istnieje szereg szkół językowych, które oferują różne metody edukacji oraz możliwość korzystania z kursów przygotowanych z myślą o konkretnych grupach wiekowych. Która ze szkół języka angielskiego zasługuje na zaufanie przyszłych kursantów? Dlaczego warto zainwestować w naukę z profesjonalistami, zamiast samodzielnie wertować podręczniki czy korzystać z innych metod nauki na własną rękę?

Jeżeli chcesz nauczyć się języka angielskiego oraz każdego innego języka obcego oznacza to, że masz ku temu konkretne powody. Najczęściej motywacją do nauki jest chęć zyskania lepszej pozycji zawodowej, spełniania marzeń czy realizowania się w dotąd niezdanych obszarach życia, ale nie tylko – możesz także uczyć się dla czystej przyjemności i chęci zabicia wolnego czasu, jak stanowiący coraz większą grupę klientów szkół językowych seniorzy.

Działaj, zanim stracisz motywację!

Nauka języków nie zawsze przychodzi bez żadnego wysiłku. Jedynie małe dzieci i wybitnie uzdolnione jednostki chłoną języka, jak gąbka i mogą bez wysiłku przyswajać wiedzę, o ile jest to wiedza przekazywana przez kompetentne osoby.

Niestety z tymi kompetencjami bywa różnie – świadczy o tym fakt, iż często latami uczymy się języków obcych, a nasza wiedza jest mizerna. Jest to efekt braku odpowiedniego podejścia do procesu nauczania przez osoby prowadzące zajęcia w szkołach, na uczelniach wyższych czy w szkołach językowych, które nie posiadają wiedzy, doświadczenia i odpowiednio wykształconej kadry. Efektem takiej nauki jest toporny akcent, brak jakichkolwiek umiejętności praktycznych oraz nikła wiedza teoretyczna, która uniemożliwia sprane posługiwanie się językiem obcym w codziennym życiu.

Jeżeli masz motywację do działania, przede wszystkim stawiaj na kompetencje doświadczonych lektorów i native speakerów. Znajdziesz ich w wielu polskich miastach, dzięki czemu zyskasz pewność, że nie tylko dobrze inwestujesz pieniądze, ale także stawiasz na rozwój, który zaprocentuje faktycznymi efektami! Szkoły angielskiego w Krakowie, Warszawie, a także w mniejszych miejscowościach, jak Rzeszów oferują wiele możliwości nauki języka angielskiego dla młodzieży, osób dorosłych, seniorów czy biznesmenów i zapewniają wiele dodatkowych korzyści wynikających z wyboru konkretnej placówki. Może to być między innymi certyfikat językowy, możliwość korzystania z zajęć, które odpowiadają zainteresowaniom kursantów, czy kusząca opcja nauki w małych grupach. Jeżeli szkołą językowa dodatkowo działa pod znaną marką, zapewnia pisemną gwarancję skutecznej nauki i jest nastawiona na praktyczne podejście do procesu edukacji, to jest to strzał w 10! Takie warunki zapewnia znana i uwielbiana przez kursantów szkoła ProfiLingua, z którą nauczysz się angielskiego nie tylko w Polsce, ale także za granicami naszego kraju!

freepik.com