• View Larger Image kobieta z flagą Wielkiej Brytanii

Kurs języka obcego jako benefit pracowniczy

Czy wiesz, że pracownicy bardzo cenią sobie benefity, które dostają od firmy, w której pracują? Zwiększa to ich zadowolenie i satysfakcje z wykonywanej pracy, a także wpływa na ich motywację i efektywność. Czy kursy języka obcego jako benefit pracowniczy to dobry pomysł?

Zastanawiasz się, co zaproponować swoim obecnym i przyszłym pracownikom, aby chcieli pracować właśnie w Twojej firmie? Poza satysfakcjonującym wynagrodzeniem i możliwościami rozwoju kandydaci zwracają również na benefity, które oferuje im pracodawca. Okazuje się, że kursy języka obcego należą do jednych z najbardziej atrakcyjnych. Co więcej, nauka języków obcych, która jest  sponsorowana przez pracodawcę to korzyść dla obu stron!

Kursy językowe dla pracowników – co zyskujesz jako pracodawca?

Wprowadzając benefity do swojej firmy możesz zyskać:

  • Lepszy wizerunek firmy – ludzie będą chcieli u Ciebie pracować;
  • Kompetentny zespół specjalistów – oprócz branżowej wiedzy pracownicy będą również płynnie posługiwać się językiem obcym. Co to w rezultacie oznacza dla Twojej firmy? Kiedy pracownicy umieją właściwie odczytać potrzeby i oczekiwania Twoich klientów oraz w odpowiedni sposób zaproponować im optymalne rozwiązania, zachęcić do współpracy z firmą, Twoje zyski rosną. Kursy językowe należy więc rozpatrywać w kategorii inwestycji, a nie kosztów. Kursy angielskiego online to najlepsza inwestycja w Twoich pracowników!
  • Wzrost motywacji do pracy Twoich pracowników – zmotywowany zespół to także bardziej efektywny zespół. Pracownicy, którzy czują się docenieni i wiedzą, że pracodawca dba o ich rozwój, chętniej wkładają wysiłek w wykonywanie swoich obowiązków. Jeżeli dodatkowo czują się pewnie w komunikacji z klientami, są równocześnie bardziej skuteczni.
  • Oszczędności – Jeśli zdecydujesz się na kurs językowy online, będziesz mógł zaoferować go pracownikom w każdym oddziale firmy. To bardzo korzystne rozwiązanie, które przyspiesza wszystkie procesy administracyjne oraz rozliczenia. Szkoła języków obcych PofiLingua to zespół specjalistów, którzy zadbają o rozwój kompetencji językowych Twoich pracowników. Obserwuj jak rozwój Twoich pracowników wpływa na rozwój firmy!

Wśród benefitów pracowniczych najczęściej wyróżnia się prywatna opiekę medyczną, darmową siłownię, imprezy firmowe czy właśnie kursy języków obcych. Benefity pracownicze bardzo dobrze wpływają na wizerunek firmy i jej atrakcyjność w oczach obecnych i przyszłych pracowników. Benefit w postaci kursu języka obcego to obustronna korzyć, zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy!

freepik.com