Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

SZKOŁA JĘZYKOWA W ZABRZU

Udowodnimy Ci, że nauka języków wcale nie musi być nudna ani przewidywalna i zbliżona swoja formą do zajęć w zwykłej szkole. Doskonałym tego przykładem może być szkoła angielskiego Profi Lingua w Zabrzu, gdzie zajęcia przebiegają w dość niestandardowy sposób, a zawsze możesz liczyć tam na wsparcie profesjonalnych i doświadczonych lektorów, którzy od lat zajmują się nauczaniem zarówno osób młodych, jak i starszych. Ich podejście pedagogiczne jest bardzo ważne w każdym przypadku, co może tylko świadczyć o ich skrupulatności i efektywności, na którą głównie stawiają.

Zatem ich najważniejszą cechą, jaka wyróżnia Profi Lingua spośród innych jest połączenie tradycyjnych zajęć z kursami online, które mogą odbywać się w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, ponieważ to Ty sam decydujesz kiedy masz czas i ochotę na ich realizacji. Jednocześnie Twoi prowadzący mają dostęp do wyników jakie osiągasz, by następnie móc kontrolować i weryfikować postępy podczas robienia ćwiczeń, dzięki czemu potrafią wskazać Ci błędy, które najczęściej popełniasz. To bardzo istotne, ponieważ możesz uczyć się na bieżąco i mieć pewność, że Twoje działania nadal są sprawdzane i korygowane, co niestety ciężko uzyskać podczas randomowych kursów internetowych. Oczywiście masz możliwość uczestniczenia w zajęciach indywidualnych, kiedy masz szansę podszkolić wszystkie swoje niedoskonałości, a także porozmawiać z osobą doświadczoną, od której warto nauczyć się poprawnej wymowy i akcentu angielskiego. Natomiast w grupach zawsze istnieje szansa poznania nowych osób o podobnych zainteresowaniach, z którymi nauka poza zajęciami stanie się możliwa. Wszystko ma swoje plusy i minusy, ale to ostatecznie Ty decydujesz jaki tryb nauczania będzie dla Ciebie najatrakcyjniejszy.

Połączenie ćwiczeń multimedialnych z tradycyjnymi to fantastyczny sposób na przyciągnięcie osób młodszych, które zaintrygowane nowoczesnością szkoły z pewnością o wiele chętniej będą brały udział w zajęciach. Natomiast dorośli oraz seniorzy będą mogli nareszcie oswoić się z technologiami, które opanują w bardzo szybkim czasie, a przy tym zapoznają się z głównymi zasadami stosowania angielskiego praktyce.

 

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Łatwiejsza komunikacja

Pewność siebie

Lepsza praca

Wyższe zarobki