Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

SZKOŁA JĘZYKOWA W TYCHACH

Nauka w wieku szkolnym może niejednokrotnie przysparzać wielu problemów zarówno dla młodzieży, jak i ich rodziców, którzy zwyczajnie martwią się o swoje dzieci. Jeśli Tobie również ciężko jest zachęcić dziecko do nauki angielskiego, może powinieneś skorzystać z oferty szkoły językowej Profi Lingua w Tychach, gdzie prawdziwi specjaliści pomogą Ci zmotywować młode osoby do pracy, a także postarają się rozbudzić w nich pasję i chęć do poznawania angielskiego. Wcale nie musi on opierać się na znanych wszystkim schematach ani przebiegać w nudny i oczywisty sposób, a wystarczy zapisać dziecko na kurs dla młodzieży, gdzie zdecydowanie zmieni swoje zdanie.

Ważne jest wspólne podjęcie decyzji, dlatego zapytaj czy Twoje dziecko woli uczęszczać samodzielnie na zajęcia czy też w gronie innych osób w jego wieku. To bardzo ważne, aby czuło się komfortowo i chętnie uczestniczyło w takich ćwiczeniach, co od razu widoczne jest w rezultatach pracy. Szkoła Profi Lingua umożliwia prowadzenie zajęć w trybie indywidualnym oraz grupowym, gdzie najpierw dziecko musi uzupełnić test sprawdzający jego dotychczasowe umiejętności, dzięki czemu stwierdzony zostaje poziom znajomości angielskiego, a dopiero potem jest ono przydzielane do konkretnej grupy. W tym przypadku nie musisz martwić się o zbyt wygórowany lub za niski poziom edukacji w poszczególnej grupie uczestników, ponieważ lektorzy dokładnie dobierają osoby do konkretnych zbiorowości uczniów. Tylko w ten sposób efekty będą miały faktyczną możliwość bytu, a Twoje dziecko o wiele chętniej będzie brało udział w zajęciach i aktywnie w nich działało. Nawet w grupach można liczyć na pomoc i jednostkowe podejście prowadzącego do młodzieży, gdzie każdy ma prawo uzupełnić swoją wiedzę.

Co więcej, podczas kursu uczestnicy korzystają nie tylko ze standardowych form nauczania, ale również mają okazję pracować ze sprzętem multimedialnym, który wchodzi w podstawowy skład metody Profi Lingua. Wówczas uczniowie są bardziej zaciekawieni i dużo chętniej odrabiają prace domowe również w trybie internetowym, gdzie lektorzy oczywiście mają pełną kontrolę nad przebiegiem ich postępów oraz mogą w każdej chwili wskazać na ich błędy.

 

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Łatwiejsza komunikacja

Pewność siebie

Lepsza praca

Wyższe zarobki