Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

SZKOŁA JĘZYKOWA W RADOMIU

Na naukę nigdy nie jest za późno, a zwłaszcza jeśli chodzi o angielski. Osoby starsze również mają szansę poznania podstaw gramatycznych oraz słownictwa, które przydadzą im się w zwykłych codziennych sytuacjach. Pierwszą obawą jaka nasuwa się na myśl jest zbyt szybkie tempo prowadzenia kursów, aczkolwiek znaleźliśmy na to rozwiązanie. Chodzi oczywiście o szkołę językową Profi Lingua w Radomiu, gdzie wszystko zostało również opracowane zgodnie z potrzebami osób starszych. Nigdy nie było to takie proste, a możecie przekonać się o tym już teraz, kiedy tylko zapiszecie się na zajęcia i dołączycie do konkretnej grupy.

Metoda Profi Lingua opiera się głównie na elastyczności, dzięki czemu jest w stanie dostosować się zarówno do umiejętności lingwistycznych grupy, ich czasu wolnego, jak i potrzeb związanych z efektami nauki. W przypadku osób starszych trzeba wziąć pod uwagę ich zwolniony tryb pracy, gdzie potrzebują więcej czasu na przemyślenie nowopoznanych kwestii, a także na zapamiętanie poszczególnych słówek czy zwrotów. Właśnie dlatego bardzo pomocni i przydatni okazują się lektorzy, których doświadczenie oraz profesjonalizm przyczyniają się do postępów seniorów. Zawsze mogą oni liczyć na ich wsparcie oraz dobre wskazówki, które ułatwią im zapamiętywanie i utrwalanie zdobytej wiedzy. Na zajęciach pożytkowane są liczne zadania w formie tradycyjnej oraz multimedialnej, gdzie w przypadku tej drugiej również można skorzystać z pomocy prowadzącego, który wytłumaczy zasady ich użytkowania oraz poprowadzi przez kolejne ćwiczenia online.

Jak widać nauka angielskiego w późniejszym wieku wcale nie musi sprawiać większych problemów, gdy szkoła językowa sprzyja rozwojowi i kształceniu się ludzi starszych. Właśnie Profi Lingua naszym zdaniem jest w tym przypadku numerem jeden, ponieważ dopasowuje się do wymagań kursantów i zawsze stawia na ich zadowolenie oraz postępy w nauce. Wszystko zostało dokładnie zaplanowane i zorganizowane, dlatego jeszcze raz zapraszamy i zachęcamy do zapisywania się do szkoły w Radomiu, gdzie jak wszędzie indziej prowadzone są kursy dla seniorów, które dają wiele korzyści i przyjemności ze poszerzania swojej wiedzy.

 

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Łatwiejsza komunikacja

Pewność siebie

Lepsza praca

Wyższe zarobki