Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

SZKOŁA JĘZYKOWA W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

Zapewne wiele osób demotywuje fakt, że podjęte kursy języka angielskiego w szkole zazwyczaj kojarzą się z rutynowo przeprowadzanymi zajęciami, gdzie nie wymaga się od wszystkich uczestników równego zaangażowania. Co więcej, podejmowana podczas ćwiczeń tematyka jest równie przewidywalna i mało zaskakująca, a większość rzeczy jest już nam znana z codziennego życia, gdzie jednak angielski przewija się przez wiele sytuacji. Szczególnie zrażone są młode osoby, które twierdzą, że podczas lekcji w szkole poznali już podstawowe słownictwo, zasady gramatyczne i wszelkie najpotrzebniejsze zwroty, dlatego na samą myśl o dodatkowych godzinach angielskiego mają negatywne odczucia, gdyż uważają, że nic nowego się nie dowiedzą – i tutaj możemy Was zaskoczyć.

Przykładowo szkoła angielskiego Profi Lingua w Gorzowie Wielkopolskim jest świetną propozycją dla osób młodych, które szukają czegoś interesującego i nieschematycznego, co mogły pomóc im rozwijać swoje pasje również w języku angielskim. Metoda Profi Lingua zakłada, że kursanci także mają prawo i możliwość decydowania o tematyce zajęć, ponieważ powinni uczyć się tego, co tak naprawdę ich intryguje i ciekawi, a nie znanych już wszystkich zagadnień dotyczących standardowych motywów jak: podróże, rodzina, świat przyrody czy sport. Oczywiście każda z tych dziedzin może być równie atrakcyjnie przedstawiona i omówiona znacznie szerzej niż na zwykłych zajęciach w szkole, aczkolwiek musi to być wybór kursanta. Sposobność podejmowania decyzji, o czym chcemy się uczyć oraz czego pragniemy wiedzieć więcej jest bardzo korzystna i wygodna, ponieważ nabywana wiedza jest o wiele lepiej przyswajana, kiedy coś nas interesuje. Zatem szkoła Profi Lingua w Gorzowie Wielkopolskim to może być świetna okazja do poszerzania swoich horyzontów również w kierunku anglojęzycznym.

Poruszana specyficzna tematyka sprzyja także osobom dorosłym, które mają możliwość udoskonalenia swoich umiejętności z konkretnej branży, gdzie zapoznają się z określonym słownictwem o fachowym znaczeniu. Wówczas mogą pochwalić się swoimi kompetencjami przed pracodawca, co dodatkowo pozytywnie wpłynie na jego pozycję w firmie. Jak widać możliwości jest naprawdę wiele, a wystarczy, że zapiszesz się do najbliższej szkoły językowej Profi Lingua i ustalisz szczegóły Waszej współpracy, by późniejsza nauka była dla Ciebie jedynie przyjemnością.

 

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Łatwiejsza komunikacja

Pewność siebie

Lepsza praca

Wyższe zarobki