• View Larger Image laski-przy-kalurzy-angielski-na-dzis

Profesjonalne kursy angielskiego dla nastolatków

Chcesz pomóc swojemu dziecku w nauce języków obcych? Szukasz skutecznego sposobu na ułatwienie nastolatkowi zdobywania wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych? Wybierz najlepszą metodę nauki języka angielskiego, która pozwoli Twojemu dziecku nie tylko nadrobić zaległości, ale także zyskać dodatkową wiedzę, którą wykorzysta później podczas egzaminów.

Jak wspierać dziecko podczas nauki języków obcych?

Nauka języka angielskiego w czasie edukacji szkolnej nawet w szkołach, gdzie angielski jest językiem, do którego przykłada się dużą wagę, nie zawsze przynosi oczekiwane efekty i nie daje każdemu z uczniów równych szans na przyswajanie wiedzy. Problemem są zbyt liczne klasy, niski poziom wykształcenia nauczycieli, którzy często rozpoczynają pracę z wiedzą wyniesioną podczas studiów i nie mają czasu na podnoszenie kwalifikacji oraz indywidualne potrzeby uczniów, nie tylko tych wyjątkowo uzdolnionych w kierunku nauki języków, ale także tych posiadających trudności z przyswajaniem wiedzy.

Jeżeli chcesz zwiększyć szanse swojego dziecka i zapewnić mu dodatkowe lekcje języka angielskiego, masz do dyspozycji kilka możliwości. Po pierwsze są to prywatne korepetycje, które zwykle oferują studenci i praktykujący nauczyciele szkolni lub nauczyciele chcący dorobić do skromnych emerytur. W tym przypadku trudno o zadowolenie dziecka z edukacji w domowym zaciszu, gdyż młodzież woli spędzać czas z rówieśnikami, a nie przesiadywać nad książką podczas nudnych korepetycji.

O wiele lepszym sposobem na naukę języka angielskiego dla młodzieży są kursy językowe oferowane przez szkoły języka angielskiego. Tutaj dziecko może uczyć się w swojej grupie rówieśniczej, więc lekcje stają się przyjemniejsze i co ważne nie są nudną koniecznością ze względu na nowatorskie i dopasowane do wieku słuchaczy metody nauczania.

Najlepsze kursy angielskiego dla młodzieży

Każda ze szkół językowych ma swoje zasady rekrutacji oraz zapewnia inny poziom kształcenia. Ważne, aby wybierać placówki oferujące więcej niż konkurencja nie tylko pod względem poziomu wykształcenia i doświadczenia lektorów. W dobrych szkołach językowych stawia się nacisk na:

  • wcześniejsze sprawdzenie poziomu wiedzy dziecka poprzez darmowy test, który gwarantuje dopasowanie kursu do potrzeb nastolatka,
  • stałe godziny zajęć, dzięki czemu łatwiej jest zaplanować rodzinny grafik,
  • nowoczesne metody nauczania, które zachęcają dziecko do rozwoju i pozwalają na zyskanie dodatkowej motywacji.

Profesjonalny angielski dla młodzieży to najlepsza droga rozwoju Twojego dziecka! W wielu miastach w Polsce znajdziesz dobre szkoły językowe, które pozwolą szybko i w przyjemny sposób przygotować dziecko do zdania egzaminu maturalnego z angielskiego i zapewnią mu miejsce na wymarzonej uczelni wyższej.

więcej informacji: https://www.profi-lingua.pl/

freepik.com