• View Larger Image Zarowka-na-tablicy-szkolnej

Gdzie najlepiej zapisać kadrę przełożonych na kurs angielskiego?

Istnieje wiele rankingów szkół językowych, a także pozostałych szkoleń, lecz dzisiaj postanowiliśmy skupić się na konkretnych cechach jakie powinny posiadać najlepsze kursy angielskiego dla grupy pracowników na wyższych stanowiskach. Właśnie dla nich liczy się już poziom średnio-zaawansowany i wyżej, dzięki czemu są w stanie osiągać znacznie więcej i rozwijać firmę, w której pracują.

Podział zajęć

Ważnym i pierwszym aspektem jest podział na grupy bądź zajęcia prowadzone indywidualnie. Oba rozwiązania posiadają swoje wady i zalety. Naszym zdaniem zespół specjalistów w danej dziedzinie powinien być jednak kształcony w jednej grupie, ponieważ mogą się nawzajem wspierać, lepiej poznać i nauczyć się współpracować. Co więcej, powstanie swego rodzaju zdrowa rywalizacja, gdzie każdy będzie chciał się wyróżnić, a tym samym będzie rozwijał swoje umiejętności coraz lepiej. Może to działać motywująco, lecz jeśli dana kadra składa się z 3-4 osób może warto zastanowić się jednak nad kursem indywidualnym, gdzie każdego traktowano by osobno i podchodzono do niego z innym podejściem. Najważniejsze jest zaplanowanie skutecznego i trwałego efektu, co powinna doradzić Ci już szkoła językowa.

Specjalny kierunek

Podczas wyboru dobrze jest również zwrócić uwagę na ofertę centrum szkoleniowego, gdzie powinien zawrzeć się angielski typowo biznesowy. Jego przedział tematów powinien być również dopasowany do branży w jakiej pracujecie, a także potrzeb, które zaznaczy firma. Chodzi o wykształcenie umiejętności pisania formalnych listów, umiejętne przemawianie, prezentowanie siebie i swoich pomysłów czy prowadzenie negocjacji w języku angielski na poziomie zaawansowanym. Przed klientami czy kontrahentami zagranicznymi należy pokazać się z jak najlepszej strony, dlatego możemy polecić sprawdzony kurs angielskiego dla firm w ProfiLingua, gdzie tematyka i ogólny zarys zajęć jest ustalany z kursantami, co umożliwia naukę wyłącznie potrzebnego słownictwa i zasad korzystania z angielskiego.

Stacjonarnie lub online

Ważną możliwością jest także odbywanie kursu na dwa różne sposoby, czyli stacjonarnie w szkole językowej lub własnym biurze oraz internetowo poprzez specjalne platformy nauczania. W zależności od Twojego zapotrzebowania należy dopasować tryb kształcenia. Jest to zazwyczaj kwestia wygody i uzgodnienia z całą grupą, by czuli się swobodnie, a także znaleźli czas na naukę samemu w domu. Decyzja należy już do Ciebie, lecz warto mieć taki wybór. Oto kilka najważniejszych kwestii podczas wyboru odpowiedniej szkoły językowej dla Twojej kadry pracowników.

freepik.com