• View Larger Image

Co daje kurs języka angielskiego?

Język angielski to jeden z najbardziej popularnych języków na świecie. Szacuje się, że prawie 200 milionów ludzi na świecie potrafi się porozumiewać w języku angielskim. Jest on najczęściej nauczanym językiem w krajach Europejskich zaraz po języku ojczystym, ale nie tylko. Język angielski jest również podstawowym językiem w kontaktach międzynarodowych oraz jest najczęściej używanym językiem w biznesie, czy do zwykłego porozumiewania się między mieszkańcami różnych krajów, którzy nie znają miejscowych języków. Język angielski jest językiem urzędowym w 52 krajach na całym świecie, co jest całkiem sporą liczbą przy sumie 195 krajów. Angielski jest podstawowym językiem w krajach takich jak Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Australia, Kanada i wiele innych. 

Dlaczego warto uczyć się angielskiego?

Język angielski, jako jeden z najpopularniejszych języków w Europie oraz na świecie. Kurs języka angielskiego pozwoli nam rozwinąć nasze umiejętności oraz poprawi nasz komfort w przypadku wyjazdu lub przymusu porozumienia się z obywatelami innych państw. Jeśli chcemy wyjechać do pracy za granice to kurs języka angielskiego, nawet ten w przyspieszonej formie, to absolutny must have, aby móc porozumieć się z innymi mieszkańcami. Odbycie kursu języka angielskiego poprawi naszą pewność siebie w kontaktach międzyludzkich oraz usprawni naszą komunikację. Znalezienie pracy w Polsce również często wymaga znajomości języka obcego. Język angielski to najprostsza droga do kariery. Kurs języka angielskiego może zapewnić nam łatwiejsze znalezienie pracy oraz, często, wyższe stanowisko. Nie warto czekać! Zapisz się na kurs języka angielskiego już dziś!

Co daje kurs języka angielskiego?

Kurs języka angielskiego w szkole językowej ProfiLingua to rozwinięcie swoich własnych umiejętności. Kurs języka angielskiego to zajęcia z wykwalifikowanymi lektorami oraz native speakerami, którzy przez lata kształcili się w języku po to, aby móc przekazać całą swoją wiedzę kursantom przychodzącym na zajęcia. Zdobywanie umiejętności porozumiewania się w języku angielskim odbywa się poprzez ćwiczenia pisemne, rozmowy, oglądanie filmów oraz słuchanie wypowiedzi w języku angielskim nagrywanych przez native speakerów. Kurs języka angielskiego umożliwia również otrzymanie certyfikatu, który jest pisemnym potwierdzeniem znajomości danego języka. Umiejętność rozmawiania w języku angielskim może pomóc nam również w nauce innych języków. Wiele kursów i szkoleń językowych z innych języków jest prowadzone właśnie w języku angielskim.

 

źródło zdjęć: freepik.com

freepik.com